دانلود کتاب کتاب صوتی برف سراسری

کتاب صوتی برف سراسری

دانلود کتاب
موضوع
داستان، رمان و شعر
قیمت
دانلود رایگان

منبع
ارنست همینگوی

نوع فایل
mp3

حجم
4.07 مگابایت

ارسال کننده
وب نشر1
تاریخ ارسال
۱۳۹۶/۱۱/۱۴

مشاهده
31 بار

دانلود
10 بار

خرید
0 بار

شرح کتاب

کتاب صوتی برف سراسری اثر ارنست همینگوی درباره‌ی دوستانی است که در یک روز برفی به اسکی می‌روند تا اینکه یکی از آن‌ها در برف فرو می‌رود و ...

ارنست همینگوی (Ernest Hemingway) از نویسندگان برجستهٔ معاصر ایالات متحده آمریکا و برندهٔ جایزه نوبل ادبیات است. وی از پایه‌گذاران یکی از تأثیرگذارترین انواع ادبی، موسوم به «وقایع‌نگاری ادبی» شناخته می‌شود. او همچنین برنده جایزه پولیتزر در زمینه ادبیات داستانی است که در سال ۱۹۵۳ به او اهدا شده است.

منتقدین همواره سبک نوشتار او را مورد تحسین قرار داده و داستان‌های او را با کیفیت و گیرا دانسته‌اند. او طبع نویسندگی را در آمریکا تغییر داده است. قالب اصلی داستان‌های او عشق، جنگ، طبیعت و از دست دادن است. وی همچنین به مفهوم مرگ توجه ویژه‌ای داشته است. همینگوی سرانجام در سال ۱۹۶۱ با تفنگ شکاری خود خودکشی کرد.

داستان‌های بسیار زیادی از مجموعه آثار همینگوی به زبان فارسی ترجمه شده‌اند که مطرح‌ترین آن‌ها: پیرمرد و دریا، زنگ‌ها برای که به صدا در می‌آیند، وداع با اسلحه، برنده هیچ نمی‌برد، مرگ در بعد از ظهر است.

در قسمتی از کتاب صوتی برف سراسری می‌شنویم:

اتومبیل کاروان تکانی خورد و بعد ایستاد. از این جلو تر نمی‌رفت توده‌ای از برف فشرده وسط جاده کپه شده بود. طوفان لایه‌های سطحی برف‌های سینه‌کش کوه را ریخته بود توی پیست. نیک توی کاروان نشسته بود و اسکی‌هایش را واکس می‌زد سپس کفش‌های اسکی را توی جاپاهای فلزی جا کرد و سگک‌ها را محکم بست.

نظر کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است.