دعوت به همکاری از مولفین و گویندگان کتب گویا

۳۰ام دی ۱۳۹۳ کاجستان

دعوت به همکاری از نویسندگان، مولفین و گویندگان کتب صوتی

کتابخانه دیجیتال کاجستان با بازدید روزانه هزاران نفر از طریق اینترنت و اپلیکیشن اندرویدی خود، افتخار دارد پذیرای نویسندگان، مولفان و گویندگان کتب صوتی باشد.

شما هم می توانید با ثبت اثر یا آثار خود اعم از آثار متنی به صورت فایل pdf و یا آثار صوتی به صورت فایل mp3، برای همیشه نام و صدای خود را جاودانه نمایید.

آثار شما می تواند در تمامی موضوعات رمان، شعر، ادبیات، قصه، روانشناسی، علوم، ورزش، پزشکی و سلامت، کودک و نوجوان، درسی و دانشگاهی و ... به صورت رایگان و یا برای فروش در کتابخانه ثبت گردند. یادآور می شویم عواید حاصل از فروش آثار شما نصیب تولید کننده اثر خواهد بود و به این ترتیب صاحبان اثر می توانند علاوه بر ترویج فرهنگ مطالعه از عواید مادی خوبی نیز برخوردار گردند.

برای شروع کار در وب سایت کاجستان ثبت نام نموده و با انتخاب گزینه ارسال کتاب، اثر خود را در وب سایت کاجستان ثبت نمایید. کارشناسان ما پس از بررسی محتوای اثر آن را تایید نموده و از این پس برای همه کاربران کتابخانه دیجیتال کاجستان به اشتراک گذاشته می شود.


ثبت نام و ارسال آثار تالیفی و صوتی - کاجستان   دانلود اپلیکیشن اندرویدی کتابخانه همراه کاجستان

در صورتی که هر گونه سوال، نظر، انتقاد یا پیشنهادی داشتید ما را بی بهره نگذارید و از طریق فرم تماس با ما که در منوی کناری سایت در نظر گرفته شده است و یا از طریق یکی از پل های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید.

پست الکترونیک:   info@kajestan.ir

   کانال تلگرام: https://telegram.me/kajestan_channel

SMS, Viber, Whatsapp:   09135656500

صفحه اینستاگرام:   kajestan.ir