قوانین و مقررات

۳۰ام دی ۱۳۹۳ کاجستان
ثبت نام

بمنظور استفاده از این وب سایت، می توانید فرم ثبت نام را تکمیل کنید. در خلال ثبت نام، لازم است کاربر اطلاعات خود را وارد کند. آدرس ایمیل به عنوان یک شناسه یکتا و منحصر به فرد هنگام ثبت نام دریافت خواهد شد. از آنجا که فعالیتی جهت اعتبار سنجی آدرس ایمیل انجام نخواهد گرفت، کاربر تعهد می نماید، آدرس ایمیل یک آدرس معتبر می باشد، چرا که در مراحل حساسی همچون فراموشی رمز عبور، دسترسی به ایمیل وارد شده نیاز است و اگر ایمیل نا معتبری وارد شده باشد دسترسی به حساب کاربری در این حالت برای همیشه قطع خواهد شد.

سفارش و خرید
    ما با استفاده از فرمهایی، اطلاعات تماس کاربران (مانند نام، شماره تلفن تماس، پست الکترونیک و …)را دریافت و برای سفارشات، درخواستها، خدمات پس از فروش از آنها استفاده می نماییم.
نظر سنجی ها و مسابقات
هر از چند گاهی سایت ما از کاربران توسط نظر سنجی یا مسابقه اطلاعات درخواست می کند. شرکت در این نظر سنجی ها یا مسابقات اختیاری می باشد. این اطلاعات برای افزایش رضایت مشتریان و بررسی میزان رضایت آنها در نظر سنجیها و برای تماس با برنده در مسابقات استفاده می شود.
امنیت
    این وب سایت تمام اقدامات احتیاطی را برای حفاظت از اطلاعات حساس کاربران ما چه در حالت آنلاین و چه آفلاین انجام می دهد.
به روز رسانی سایت و خدمات آن
    ممکن است قوانین و مقررات وب سایت به مرور زمان دچار تغییر و تحول گردد که در همین صفحه تغییرات اعمال خواهند شد و لازم است کاربران در بازه های زمانی چند ماه یک بار از این صفحه دیدن نمایند.
تصحیح/به روزرسانی اطلاعات شخصی

همه اطلاعات کاربری به جز ایمیل که یک شناسه یکتا می باشد قابل ویرایش و به روز رسانی خواهند بود.
اصطلاحات

کاربر: به شخصی گفته می شود که در وب سایت ثبت نام نموده و جهت دریافت یا خرید کتاب اقدام نماید.

مولف: به شخصی گفته می شود که در وب سایت ثبت نام نموده تا بتواند آثار خود را طبق قوانین وب سایت به فروش برساند.

ناشر: به شخصی گفته می شود که در وب سایت ثبت نام نموده تا بتواند با داشتن مجوزهای مورد نیاز، آثار مولفین دیگر را طبق قوانین وب سایت به فروش برساند.

اعضاء: به کلیه اشخصای که به عنوان کاربر، مولف و یا ناشر در وب سایت فعالیت دارند گفته می شود.

ناظر: به شخصی گفته می شود که مسئولیت نظارت بر فایل هایی که مولف و یا ناشر در وب سایت قرار داده اند را دارد.

مدیر: مسئول کلیه امور وب سایت، مسئول ارتباطات کاربران، مولفین، ناشران و ناظران و پیگیری و حل مشکلات احتمالی اعضای وب سایت می باشد.

قوانین

تعهدات کاربر نسبت به سایت

کلیه اعضاء موظف به رعایت قوانین زیر می باشند. در صورتی که هر یک از این قوانین نقض شوند، حساب کاربری مربوطه، مسدود شده و پیگرد قانونی تخلف مربوطه نیز به عهده اعضاء خواهد بود. همچنین حق شکایت و پیگرد قانونی برای وب سایت محفوظ است و در این حالت کلیه اطلاعات عضو مربوطه به مراجع ذیصلاح تحویل خواهند شد.

لازم به ذکر است در صورتی که حساب کاربری هر گونه اعتبار مالی داشته باشد، پس از مسدودیت، استفاده از این اعتبار میسر نخواهد بود و این اعتبار مالی به حساب موسسه حمایت از کودکان سرطانی (محک) واریز خواهد شد.

  • عدم استفاده از الفاظ رکیک و هر نوع محتوای متناقض عرف جامعه، عدم نقض قوانین جمهوری اسلامی ایران، عدم استفاده از محتوای سیاسی، توهین به مقدسات ، قومیت ها و اشخاص، عدم تبلیغات به هر شکلی و هرگونه لینک به سایت‌های دیگر.
  • عدم استفاده غیر مجاز از فایل های خرید و یا دانلود شده اعم از ارسال به دیگران، انتشار تمام و یا بخشی از متون منتشره.
  • پایبندی و تعهد به اجرای قانون حمایت از مولفین و مصنفین و هنرمندان.
  • عدم ثبت نام در وب سایت با چندین نام کاربری.
  • عدم انتشار اسناد محرمانه، شخصی و اسناد دیگران.
  • مولف یا ناشر توجه نماید؛ برای ارائه اثر یا آثار نیازی به دریافت مجوز انتشار، شابک و … نیست. اما در صورتی که مجوز انتشار و یا شابک برای اثر داشته باشید، ذکر این امتیاز مفید خواهد بود. و مولف یا ناشر که قصد ارائه یک اثر بدون وجود شابک را دارد، تعهد می نماید، این اثر به هیچ وجه کپی برداری از مطالب و آثار دیگران نبوده است.

همکاری با ما

مولفین و ناشرین محترم میتوانند با استفاده از خدمات تجارت الکترونیک که این وب سایت در اختیار شما قرار می دهد، به یک بازار بزرگ الکترونیکی میلیونی جهت ارائه و فروش آثار خود نمایند.

مولفین: اعضای محترم که سابقه تالیف داشته و یا قصد تالیف داشته باشند، می توانند پس از عضویت در وب سایت، به عنوان یک مولف آثار خود را برای عرضه در وب سایت، تحویل ما دهند. عرضه در وب سایت می تواند رایگان و یا جهت کسب در آمد باشد.

  • ناشران: ناشران محترم می توانند در صورتی که امتیاز نشر الکترونیک آثار مولفین را داشته باشند، پس از عضویت در وب سایت، آثار مولفین را برای عرضه در وب سایت تحویل ما دهند. عرضه در وب سایت می تواند رایگان و یا جهت کسب در آمد باشد.
  • افتخاری: کلیه کاربران عزیز می توانند به عنوان یک همکار افتخاری، نظر، انتقاد، پیشنهاد و یا مشکلات احتمالی وب سایت را به ما گزارش دهند. بدیهی است ارتباط بیشتر ما و شما منجر به ارائه خدمات بهتر و با کیفیت بیشتر خواهد شد. ما این اقدام شما را ارزشمند دانسته و در فرصت های مناسب با ارائه امتیازات ویژه، سعی در جبران این اقدامات بر خواهیم آمد.

مسائل مالی:

  • کاربران محترم، با ساز وکار مالی روبرو نخواهند شد. هر کاربر پس از واریز وجه از طریق درگاههای امن بانکی شتاب، فایلی را خرید می نماید. قیمت کل هر فایل همان قیمتی است که در کنار نام فایل در وب سایت ذکر شده است. این قیمت شامل کلیه هزینه ها اعم از حق وب سایت، حق مولف یا ناشر و مالیات خواهد بود. بنابراین کاربران هنگام خرید، قیمت کل را مشاهده نموده و تنها همین هزینه است که به ما پرداخت می نمایند.
  • ناشر و یا مولف؛ این اعضاء یک قیمت برای هر اثر در وب سایت مشخص خواهند نمود. از کل این قیمت، درصدی به عنوان مالیات بر ارزش افزوده و درصدی به عنوان حق وب سایت در نظر گرفته خواهد شد. این در صد ها برای سال 1394 به صورت زیر خواهد بود.

سهم وب سایت 30 درصد

مالیات بر ارزش افزوده 9 درصد

سهم مولف/ ناشر 61 درصد

به عنوان مثال اگر یک مولف قیمت اثر خود را برابر با ۱۰۰۰ تومان قرار داد، به ازای هر فروش در وب سایت، 610 تومان عاید مولف، ۳۰۰ تومان عاید وب سایت و 90 تومان به عنوان مالیات در نظر گرفته خواهد شد.

ناشر/مولف پس از ارسال اثر خود (از طریق فرمهای خاص که در پنل کاربری تعبیه شده)، و تایید آن توسط ناظران و یا مدیران وب سایت، می تواند فایل خود را در وب سایت به فروش برساند. آمار لحظه ای فروش فایل ها در پنل کاربری قابل مشاهده خواهد بود. بنابراین ناشر/مولف می تواند درآمد لحظه ای خود را مشاهده نموده و پس از رسیدن به سقف معینی اقدام جهت آزادسازی درآمد مالی خود نماید. پس از ارسال درخواست آزادسازی درآمد مالی، درخواست ها توسط مدیر سیستم پردازش شده و به حساب ناشر/مولف واریز و اطلاع داده خواهد شد.

تخفیف: ممکن است وب سایت به مناسبت های مختلف تخفیفاتی برای فایل ها در نظر بگیرد. تخفیف هایی که از طریق مدیر سیستم در نظر گرفته می شود، از سهم وب سایت کسر خواهد شد و سهم مولف/ناشر هیچگونه تغییر نخواهد داشت.